Енергетична група EDS

Працює в Україні з 2010 року.

Енергетична група ЕDS – холдинг з горизонтальною інтеграцією, яка дозволяє мати власні технології і компетенції в розвитку проєктів, проєктуванні, будівництві об’єктів енергетики, виробництві електрообладнання, експлуатації об’єктів енергетики, будівництво доріг і об’єктів нерухомості.

Основна спеціалізація – виробництво електрощитового обладнання та будівництво об’єктів енергетики, у тому числі проєктування та зведення промислових СЕС в форматі EPC.

# 1 рейтингу проєктувальників СЕС в Україні від платформи GetMarket (2019)

# 4 рейтингу генеральних підрядників СЕС від платформи GetMarket (2019)

Вищий рівень акредитації EPC-контракторів «Укргазбанку» (2019)

 

ТОВ “Укравтоімпорт”  – найширший асортимент авто з США під ключ, найвигідніша доставка авто з Америки в Україну і гарантія якісної послуги!

Компанія здійснює діяльність з придбання автомобілів з США, їх доставці, оформлення і митного очищення. Ми відстежуємо первиннний і вторинний американський ринок авто, шукаємо машини з необзідними параметрами, здійснюємо торги на on-line аукціонах, займаємося оформленням покупки, відстежуємо доставку морським транспортом в Одеський порт. У порту автомобіль проходить розмитнення. Ви можете самостійно зайнятися оформленням або доручити це нашим фахівціям, і ми вирішнимо всі бюрократичні питання.

 

ТОВ “Ековіжн-Д”

Впроваджує альтернативні джерела енергії та енергоощадні технології у промисловості, виробництві та домогосподарствах.
З 2008 року нашими спеціалістами були спроектовані та змонтовані десятки теплових насосів та сонячних електростанцій.
Серед наших клієнтів приватні домогосподарства, ОСББ, підприємства харчової промисловості та інші.
З кожним днем ми удосконалюємо свої компетенції та ділимося знаннями зі студентами профільних спеціальностей у вищих навчальних закладах та учнями шкіл і коледжів проводячи екскурсії у нашому офісі-шоурумі.

 

ТОВ “Аеліта-Преміум”

Група компаній AELITA більше ніж 20 років успішно працює на ринку продажів та сервісного обслуговування автомобілів в Дніпропетровській області. Сьогодні група компаній AELITA є офіційним дилером 13 всесвітньо відомих автомобільних марок. Автоцентри, 7 з яких розташовані на території автоміста AELITA, на перетині вул. Павлова і вул. Івана Езау в Дніпрі. Тут представлений найбільший вибір автомобілів, потужна технічна база для сервісного обслуговування, а також один з найсучасніших і великих в Україні Центрів кузовних робіт AELITA, здатний обслуговувати до 1000 автомобілів на місяць.

 

Energy Star

Мобільні та стаціонарні заряжні станції змінного струму із програмним забезпеченням для eMobility

ETL Group

ETL Group – EPC компанія з багаторічним досвідом в області енергетики та електрики.

ETL Group надає всі види послуг, пов’язані з експлуатацією та реалізацією проєктів в галузі відновлюваних джерел енергії, пропонує повний спектр послуг від проєктування до повного EPC, введення в експлуатацію, а також оперативне обслуговування. 

До уваги гостей виставки ETL Group презентує новітні заряжні станції дл я електромобілів!

 

FLASH

FLASH – національна мережа електрозаправних комплексів та дистриб’ютор зарядних станцій для дому та бізнесу європейської якості.

Діяльність FLASH – це створення необхідної інфраструктури для електромобілів, а саме зарядних станцій різного типу.

Ми заряджаємо електромобілі, в тому числі від енергії сонця!

 

Компанія “ЕЛЕКАР ГРУПП”

Провідний Український виробник зарядних станцій для електромобілів. Ми пропонуємо найсучасніше обладнання та надійні послуги з розробки, проектуванню, монтажу, налагодженню та обслуговування зарядних станцій.

Ми створюємо випереджаючи світові тренди в розвитку інноваційних технологій. Ми працюємо і вдосконалюємось для Вас.

«Elecar Group» – виконуємо проектування і виготовлення зарядних станцій під замовлення наших клієнтів, з огляду на всі їхні побажання від дизайну корпусу до технічних опцій.

Наше майбутнє завжди разом з Вами.

 

EV Service

Професійний сервіс електромобілів. Ремонт та відновлення, технічне обслуговування, системи стеження та оренда електричних автомобілів.